CO ROBIMY ?

Zgodnie z maksymą znanego amerykańskiego przemysłowca Henry Forda "Nic nie jest szczególnie trudne do zrobienia, jeśli tylko rozłożyć to na etapy" pomagamy małym i średnim przedsiębiorstwom w rozwoju. 

Zadanie to realizujemy poprzez rozmaite formy doradztwa, zawsze ostatecznie  ukierunkowane na procesy rozwojowe, korzystne dla MŚP oraz na wzajemną edukację biznesową.

NASZA MISJA

Wspieramy m.in. poprzez rozmaite formy doradztwa, polskie MŚP, w rozwoju i konkurowaniu na rynku krajowym i europejskim.

Jest to wyraz naszego przekonania, że tylko rozwój rodzimego małego i średniego biznesu, przy uwzględnieniu zrównoważonego rozwoju, przyczyni się do stabilizacji społecznej i pomyślności Polski.

NASZA HISTORIA

Instytut EuroRozwoju Spółka Akcyjna został utworzony w 2009 roku.

Spółka została wpisana do Rejestru Przedsiębiorców KRS pod nr 0000334559, przez Sąd Rejonowy w Bydgoszczy, XIII Wydział Gospodarczy KRS. Kapitał akcyjny: 200.000,00 PLN (w całości opłacony).

NIP: 9532595027 REGON: 340612783.

NASZA WIZJA

Będziemy dbać o to, aby naszymi głównymi kryteriami działania były jakość i wartość, a w szczególności: by wartość naszych usług była wysoka w stosunku do innych usług. Naszym rynkiem będzie rynek północnozachodniej i środkowej Polski, co pozwoli łatwo zachować osobisty więzi z naszymi Klientami. Wyobrażamy sobie naszą firmę jako miejsce, gdzie ludzie chcą i potrafią kreatywnie współpracować, są życzliwi wobec siebie, mają poczucie, że są zespołem, mają potrzebę i możliwość ciągłego doskonalenia siebie i swoich umiejętności, mają możliwość uczestniczenia w realizacji inspirujących projektów.

Bądź w kontakcie

ul. Kossaka 72, 85-307 Bydgoszcz

+48 52 560 05 02

+48 536 866 008

kancelaria@eurorozwoj.pl

www.eurorozwoj.pl

Cenne Informacje

Zarejestruj się, aby otrzymywać, gratis, e-maile z najnowszymi informacjami.
Copyright © 2018 Instytut Eurorozwoju S.A. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Szukaj